Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
Buna sunt unul dintre administratorii !! UmDlc Buna sunt unul dintre administratorii !! 77491010 Buna sunt unul dintre administratorii !! NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
Buna sunt unul dintre administratorii !! Vote_lcapBuna sunt unul dintre administratorii !! Voting_barBuna sunt unul dintre administratorii !! Vote_rcap 
Alle
Buna sunt unul dintre administratorii !! Vote_lcapBuna sunt unul dintre administratorii !! Voting_barBuna sunt unul dintre administratorii !! Vote_rcap 
Tabitha :x
Buna sunt unul dintre administratorii !! Vote_lcapBuna sunt unul dintre administratorii !! Voting_barBuna sunt unul dintre administratorii !! Vote_rcap 
Amore
Buna sunt unul dintre administratorii !! Vote_lcapBuna sunt unul dintre administratorii !! Voting_barBuna sunt unul dintre administratorii !! Vote_rcap 
Alexia
Buna sunt unul dintre administratorii !! Vote_lcapBuna sunt unul dintre administratorii !! Voting_barBuna sunt unul dintre administratorii !! Vote_rcap 
Diavola
Buna sunt unul dintre administratorii !! Vote_lcapBuna sunt unul dintre administratorii !! Voting_barBuna sunt unul dintre administratorii !! Vote_rcap 

 

 Buna sunt unul dintre administratorii !!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Amore
Genin
Genin
Amore


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 34
Reputatie : 0
Data nasterii : 19/08/1999
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Acolo undeva , Departe , Prea departe !
Joburi/Distractii : Ficurile si scoala
Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Buna sunt unul dintre administratorii !! Empty
MesajSubiect: Buna sunt unul dintre administratorii !!   Buna sunt unul dintre administratorii !! Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 6:54 am

Buna sunt Alexandra , Goglea ! am parul negru si ochii caprui !
Eu astept sa imi spuneti intrebari !

Cu stima Administratora voastra !
Sus In jos
https://fanfictionnaruto.forumgratuit.ro
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Buna sunt unul dintre administratorii !! Empty
MesajSubiect: Re: Buna sunt unul dintre administratorii !!   Buna sunt unul dintre administratorii !! Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 4:35 am

Okay. Prima întrebare: De ce ai scris cu negru ? Nu se vede nimic, poate nu ţi-ai dat seama, mai bine editezi şi schimbi culoarea.
Următoarele întrebări: Ce vârstă ai? Ce hobby'uri ai? Ce gen de muzică asculţi, culorile preferate, ai iubit? Mă rog, spune-ne mai multe Very Happy
Sus In jos
Amore
Genin
Genin
Amore


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 34
Reputatie : 0
Data nasterii : 19/08/1999
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Acolo undeva , Departe , Prea departe !
Joburi/Distractii : Ficurile si scoala
Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Buna sunt unul dintre administratorii !! Empty
MesajSubiect: Re: Buna sunt unul dintre administratorii !!   Buna sunt unul dintre administratorii !! Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 3:59 am

Tabitha Mad a scris:
Okay. Prima întrebare: De ce ai scris cu negru ? Nu se vede nimic, poate nu ţi-ai dat seama, mai bine editezi şi schimbi culoarea.
Următoarele întrebări: Ce vârstă ai? Ce hobby'uri ai? Ce gen de muzică asculţi, culorile preferate, ai iubit? Mă rog, spune-ne mai multe Very Happy

Am 12 ani !
Pai hobiurile mele sunt desenatul si dansatul !
k-pop , detoate inafara de manele si populara !
Turcoazul si negrul !
Nu nu am si nici nu ma gandesc prea curand !


Multumesc !
Sus In jos
https://fanfictionnaruto.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Buna sunt unul dintre administratorii !! Empty
MesajSubiect: Re: Buna sunt unul dintre administratorii !!   Buna sunt unul dintre administratorii !! Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna sunt unul dintre administratorii !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna
» Buna
» Buna
» Buna
» Buna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: WELCOME :: Sa ne cunoastem mai bine-
Mergi direct la: