Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
Buna               UmDlc Buna               77491010 Buna               NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
Buna               Vote_lcapBuna               Voting_barBuna               Vote_rcap 
Alle
Buna               Vote_lcapBuna               Voting_barBuna               Vote_rcap 
Tabitha :x
Buna               Vote_lcapBuna               Voting_barBuna               Vote_rcap 
Amore
Buna               Vote_lcapBuna               Voting_barBuna               Vote_rcap 
Alexia
Buna               Vote_lcapBuna               Voting_barBuna               Vote_rcap 
Diavola
Buna               Vote_lcapBuna               Voting_barBuna               Vote_rcap 

 

 Buna

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kage
Admin
Admin
Kage


masculin Zodiac : Scorpion Mesaje : 82
Reputatie : 0
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Iasi

Buna               Empty
MesajSubiect: Buna    Buna               Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 2:45 am

Aici va puteti spune parerea despre forumul nostru.
Sus In jos
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Buna               Empty
MesajSubiect: Re: Buna    Buna               Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 4:56 am

Deci, de unde să încep, da îmi place forumul, are potenţial şi mi se pare destul de bun. DAR, frateee, nu credeţi că sunteţi cam stricţi?
Adică, "[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]", aloo, da' ce conţine atât de >>Top Secret<< ??? Dacă vreţi ca forumul să crească, lăsaţi puţină libertate userilor şi nu vă mai ascundeţi atâta.
Negru-Roz, e o combinaţie grozavă, dar mi se pare că e cam mult.
Fundalul e cam sec. Negru, e prea mult negru! Ce sunteţi voi? EMO ?
Mă rog, în rest nu am nimic ce să comentez, dar faza asta cu stricteţea chiar mă deranjează, adică, hey, e adevărat că nu poţi să laşi forumul în Voia Domnului, dar cred că nu e nevoie de atâta stricteţe, până la urmă, aveţi avertizări şi puteţi da ban, nu e problemă, îi puteţi elimina pe cei care sunt în plus.
Şi aţi putea folosi diacritice, pentru useri. Smile
Sus In jos
Kage
Admin
Admin
Kage


masculin Zodiac : Scorpion Mesaje : 82
Reputatie : 0
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Iasi

Buna               Empty
MesajSubiect: Re: Buna    Buna               Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 5:02 am

Scuze pentru treaba asta e o problema pe care nu am observat-o, multumescde atentionare.
Sus In jos
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Buna               Empty
MesajSubiect: Re: Buna    Buna               Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 5:16 am

Aha, serios acuma eşti tare tolerant, iar când nu am pus mesajul unde trebe l-ai şters. :Smile)))) Nu te înţeleg...
Şi la teste, eşti culmea! Da' cum vrei să putem posta testele de pe "[Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]" .... ?


Ultima editare efectuata de catre Tabitha :x in Joi Iul 19, 2012 5:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kage
Admin
Admin
Kage


masculin Zodiac : Scorpion Mesaje : 82
Reputatie : 0
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Iasi

Buna               Empty
MesajSubiect: Re: Buna    Buna               Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 5:19 am

Acum l-ai pus unde trebuie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna               Empty
MesajSubiect: Re: Buna    Buna               Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna
» Buna
» Buna
» Buna
» Buna sunt unul dintre administratorii !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: WELCOME :: Pareri despre forum-
Mergi direct la: