Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
Putin ajutor va rog! UmDlc Putin ajutor va rog! 77491010 Putin ajutor va rog! NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
Putin ajutor va rog! Vote_lcapPutin ajutor va rog! Voting_barPutin ajutor va rog! Vote_rcap 
Alle
Putin ajutor va rog! Vote_lcapPutin ajutor va rog! Voting_barPutin ajutor va rog! Vote_rcap 
Tabitha :x
Putin ajutor va rog! Vote_lcapPutin ajutor va rog! Voting_barPutin ajutor va rog! Vote_rcap 
Amore
Putin ajutor va rog! Vote_lcapPutin ajutor va rog! Voting_barPutin ajutor va rog! Vote_rcap 
Alexia
Putin ajutor va rog! Vote_lcapPutin ajutor va rog! Voting_barPutin ajutor va rog! Vote_rcap 
Diavola
Putin ajutor va rog! Vote_lcapPutin ajutor va rog! Voting_barPutin ajutor va rog! Vote_rcap 

 

 Putin ajutor va rog!

In jos 
AutorMesaj
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Putin ajutor va rog! Empty
MesajSubiect: Putin ajutor va rog!   Putin ajutor va rog! Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 8:01 am

Cum pot edita un post?
Am nevoie maaaaaaaaare sa editez ultimul capitol la O Poveste Smile
de la Fan Fiction!!! Neaparat!!!!
Multumesc anticipat! Smile
Sus In jos
 
Putin ajutor va rog!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: IMPORTANT :: Ajutor-
Mergi direct la: