Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
AMV-urile mele :D UmDlc AMV-urile mele :D 77491010 AMV-urile mele :D NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
AMV-urile mele :D Vote_lcapAMV-urile mele :D Voting_barAMV-urile mele :D Vote_rcap 
Alle
AMV-urile mele :D Vote_lcapAMV-urile mele :D Voting_barAMV-urile mele :D Vote_rcap 
Tabitha :x
AMV-urile mele :D Vote_lcapAMV-urile mele :D Voting_barAMV-urile mele :D Vote_rcap 
Amore
AMV-urile mele :D Vote_lcapAMV-urile mele :D Voting_barAMV-urile mele :D Vote_rcap 
Alexia
AMV-urile mele :D Vote_lcapAMV-urile mele :D Voting_barAMV-urile mele :D Vote_rcap 
Diavola
AMV-urile mele :D Vote_lcapAMV-urile mele :D Voting_barAMV-urile mele :D Vote_rcap 

 

 AMV-urile mele :D

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alle
Critic
Critic
Alle


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 63
Reputatie : -2
Data nasterii : 18/08/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Where everything is possible xD

AMV-urile mele :D Empty
MesajSubiect: AMV-urile mele :D   AMV-urile mele :D Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 11:28 am

Cateva AMV-uri facute de mine, nu sunt atat de reusite :^^:






Sus In jos
Kage
Admin
Admin
Kage


masculin Zodiac : Scorpion Mesaje : 82
Reputatie : 0
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Iasi

AMV-urile mele :D Empty
MesajSubiect: Re: AMV-urile mele :D   AMV-urile mele :D Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 11:38 am

Sunt chiar reusite, tine-o tot asa.
Sus In jos
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

AMV-urile mele :D Empty
MesajSubiect: Re: AMV-urile mele :D   AMV-urile mele :D Icon_minitimeDum Iul 22, 2012 4:18 am

Hey, dacă fac o înregistrare, cu mine cântând, ai putea să faci un AMV potrivit şi să le combinăm ca să iasă un videoclip ? Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





AMV-urile mele :D Empty
MesajSubiect: Re: AMV-urile mele :D   AMV-urile mele :D Icon_minitime

Sus In jos
 
AMV-urile mele :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: Fan zone :: Creatii :: Videoclipuri create de voi-
Mergi direct la: