Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
 Vreau O Critică Dură UmDlc  Vreau O Critică Dură 77491010  Vreau O Critică Dură NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
 Vreau O Critică Dură Vote_lcap Vreau O Critică Dură Voting_bar Vreau O Critică Dură Vote_rcap 
Alle
 Vreau O Critică Dură Vote_lcap Vreau O Critică Dură Voting_bar Vreau O Critică Dură Vote_rcap 
Tabitha :x
 Vreau O Critică Dură Vote_lcap Vreau O Critică Dură Voting_bar Vreau O Critică Dură Vote_rcap 
Amore
 Vreau O Critică Dură Vote_lcap Vreau O Critică Dură Voting_bar Vreau O Critică Dură Vote_rcap 
Alexia
 Vreau O Critică Dură Vote_lcap Vreau O Critică Dură Voting_bar Vreau O Critică Dură Vote_rcap 
Diavola
 Vreau O Critică Dură Vote_lcap Vreau O Critică Dură Voting_bar Vreau O Critică Dură Vote_rcap 

 

  Vreau O Critică Dură

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

 Vreau O Critică Dură Empty
MesajSubiect: Vreau O Critică Dură    Vreau O Critică Dură Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 3:20 am

1. Numele real: Andreea Tabita
2. Nick-ul: Tabitha Mad
3. Numele ficului / one-shot-ului / compunerii / poeziei / etc.: O poveste Smile
4. Link:https://fanfictionnaruto.forumgratuit.ro/t55-o-poveste
5. Fel de critica: Cea mai dură Smile)
6. Motivul pentru care doresti critica: Pentru a evolua în arta scrisului. Smile
7. Nr. capitole [ pana la momentul actual ]: 1, e primul postat pe forum.
8. Creatie ( personala sau preluata ): PERSONALĂ, nu fur/ plagiez/ nu mă "inspir" din alte creaţii.
Alte date*
Am mai primit critici dure şi pe alte forumuri, dar nu la acest fic, deci pot suporta orice. În legătură cu titlul, am scris şi la topic, nu îl schimb, aşa că nu te deranja să-mi spui că nu e bun, nu e caracteristic conţinutului şi alte d-astea, pentru că nu îl schimb, nici acum, nici altă dată.
MULŢUMESC ANTICIPAT !!!
Sus In jos
Alle
Critic
Critic
Alle


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 63
Reputatie : -2
Data nasterii : 18/08/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Where everything is possible xD

 Vreau O Critică Dură Empty
MesajSubiect: Re: Vreau O Critică Dură    Vreau O Critică Dură Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 10:35 am

Ma ocup eu de ficul tau. Azi il citesc si cel mult maine pe la pranz o sa ai critica dorita Very Happy
Sus In jos
Alle
Critic
Critic
Alle


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 63
Reputatie : -2
Data nasterii : 18/08/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Where everything is possible xD

 Vreau O Critică Dură Empty
MesajSubiect: Re: Vreau O Critică Dură    Vreau O Critică Dură Icon_minitimeSam Iul 21, 2012 5:10 am

Gata, am terminat cu critica draga mea.
Scuze de intarziere Very Happy
Spoer sa te ajute Very Happy
Sus In jos
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

 Vreau O Critică Dură Empty
MesajSubiect: Re: Vreau O Critică Dură    Vreau O Critică Dură Icon_minitimeMar Iul 24, 2012 6:11 am

Mulţumesc! M-a ajutat! Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Vreau O Critică Dură Empty
MesajSubiect: Re: Vreau O Critică Dură    Vreau O Critică Dură Icon_minitime

Sus In jos
 
Vreau O Critică Dură
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: DDC-ul-
Mergi direct la: