Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
D.D.C. ( Departamentul De Critici ) UmDlc D.D.C. ( Departamentul De Critici ) 77491010 D.D.C. ( Departamentul De Critici ) NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_lcapD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Voting_barD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_rcap 
Alle
D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_lcapD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Voting_barD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_rcap 
Tabitha :x
D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_lcapD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Voting_barD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_rcap 
Amore
D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_lcapD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Voting_barD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_rcap 
Alexia
D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_lcapD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Voting_barD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_rcap 
Diavola
D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_lcapD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Voting_barD.D.C. ( Departamentul De Critici ) Vote_rcap 

 

 D.D.C. ( Departamentul De Critici )

In jos 
AutorMesaj
Alle
Critic
Critic
Alle


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 63
Reputatie : -2
Data nasterii : 18/08/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Where everything is possible xD

D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Empty
MesajSubiect: D.D.C. ( Departamentul De Critici )   D.D.C. ( Departamentul De Critici ) Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 11:48 am

Pentru cei care nu stiu, este o asociatie creata de mine cu rolul de a-i atentiona si de a-i ajuta pe membri sa creeze fanficuri de nota 10+. Practic, sunt sfaturi, sugestii, cum vreti sa ii spuneti, privind creatiile voastre.

Eu m-am gandit sa facem un departament de critici. Toate ficurile vor fii criticate dur ( daca vor, bineinteles ) de acesta comisie. Cei care nu fac parte din comisie au voie sa critice, dar nu totlul, asta este treaba COMISIE !!!

Acest departament de critici este format din:

- Alle ( eu )
*Numarul de membri care vor apartine acestui departament nu este stabilit inca.

Reguli pentru critica:

1. Criticati ficul, nu persoana care l-a scris.

2. Nu incalcati ordinea criticilor ( ordinea este aceasta: titlu, idee, descriere, naratiune, actiune, dialog, etstetica, greseli de ortografie / gramatica / exprimare, limbaj ).

De asemenea, pentru cei care vor critici foarte dure la ficuri, trebuie sa anunte. Fiecare este obligat sa isi faca un topic separat in care sa spuna ca doreste critica, felul de critica pe care il doreste, de ce, etc. - sa completeze fisa de mai jos.

Aceasta este fisa care trebuie completata atunci cand faceti o cerere de critica:

1. Numele real:
2. Nick-ul:
3. Numele ficului / one-shot-ului / compunerii / poeziei / etc.:
4. Link:
5. Fel de critica:
6. Motivul pentru care doresti critica:
7. Nr. capitole [ pana la momentul actual ]:
8. Creatie ( personala sau preluata ):
Alte date*

Atentie: Daca cineva cere o critica foarte dura, sa nu se supere dupa pe cel care i-a criticat creatia, deoarece criticul respectiv doar si-a facut datoria !!!

Cat atat am avut de zis despre D.D.C. ... cred. Daca imi amintesc ceva din ceea ce vroiam sa scriu, o sa dau un edit Very Happy

O zi buna in continuare :d
~Alle~
Sus In jos
 
D.D.C. ( Departamentul De Critici )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: DDC-ul-
Mergi direct la: