Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
Kon icchi wa! :) UmDlc Kon icchi wa! :) 77491010 Kon icchi wa! :) NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
Kon icchi wa! :) Vote_lcapKon icchi wa! :) Voting_barKon icchi wa! :) Vote_rcap 
Alle
Kon icchi wa! :) Vote_lcapKon icchi wa! :) Voting_barKon icchi wa! :) Vote_rcap 
Tabitha :x
Kon icchi wa! :) Vote_lcapKon icchi wa! :) Voting_barKon icchi wa! :) Vote_rcap 
Amore
Kon icchi wa! :) Vote_lcapKon icchi wa! :) Voting_barKon icchi wa! :) Vote_rcap 
Alexia
Kon icchi wa! :) Vote_lcapKon icchi wa! :) Voting_barKon icchi wa! :) Vote_rcap 
Diavola
Kon icchi wa! :) Vote_lcapKon icchi wa! :) Voting_barKon icchi wa! :) Vote_rcap 

 

 Kon icchi wa! :)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Kon icchi wa! :) Empty
MesajSubiect: Kon icchi wa! :)   Kon icchi wa! :) Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 4:04 am

Hey! Eu sunt Andreea, mă rog, mă cheamă şi Tabita.
Sunt o fire sensibilă, dar şi foarte agresivă. Mă enervez repede, ceea ce e rău, dar, ce îmi place la mine e că nu renunţ când vine vorba de ceva drag, mă rog, lăsând la o parte telefonul, care chiar nu îmi plăcea. Îmi place să mă plimb prin ploaie, e chiar plăcut şi urăsc zilele călduroase. Nu fac niciodată ceva care nu îmi place, de aceea, chiar dacă profesorii îmi fac scandal, nu mă duc la niciun liceu de performanţă. PUNCT.
EU FAC CE VREAU, CÂND VREAU, CUM VREAU dacă mom îmi dă voie...
Dacă mai vreţi să ştiţi ceva, îmi spuneţi, nu sunt un monstru, sunt chiar prietenoasă, cu persoanele care merită, bineînţeles!
Sus In jos
Amore
Genin
Genin
Amore


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 34
Reputatie : 0
Data nasterii : 19/08/1999
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Acolo undeva , Departe , Prea departe !
Joburi/Distractii : Ficurile si scoala
Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Kon icchi wa! :) Empty
MesajSubiect: Re: Kon icchi wa! :)   Kon icchi wa! :) Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 4:10 am

O buna iubita ! intrebari nu am vreau doar sa iti urez bun venit la noi si sa fii activa
Sus In jos
https://fanfictionnaruto.forumgratuit.ro
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Kon icchi wa! :) Empty
MesajSubiect: Re: Kon icchi wa! :)   Kon icchi wa! :) Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 4:14 am

Pe timp de vară voi fi, până se redeschide penitenciarul...
Sus In jos
Alle
Critic
Critic
Alle


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 63
Reputatie : -2
Data nasterii : 18/08/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Where everything is possible xD

Kon icchi wa! :) Empty
MesajSubiect: Re: Kon icchi wa! :)   Kon icchi wa! :) Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 11:22 am

Buna Andreea Very Happy
Bun venit pe forum, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni, printre care si eu, daca vrei, desigur.
Acum ... am si cateva intrebari pentru tine:
1. De unde esti ?
2. Ce trupe iti plac ? Care este trupa ta preferata ? Melodia preferata ?
3. Iti plac fic-urile ? Ce fel de ficuri ?
4. Ce gen de carti iti place sa citesti cel mai mult ?
5. Filme ... care este genul tau preferat ? Filmul preferat ?
6. Mai ai alti frati sau surori :? Daca da, mai mici sau mai mari :?
7. Ce animale iti plac :?


Uite id meu, daca vrei sa mai vorbim Very Happy
alexutza_s98


Cam atat Smile
Have fun Very Happy
Sus In jos
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Kon icchi wa! :) Empty
MesajSubiect: Re: Kon icchi wa! :)   Kon icchi wa! :) Icon_minitimeSam Iul 21, 2012 11:51 pm

1. Baia Mare, România.
2. Trupe.. Nu prea ascult melodii de la trupe. Momentan ascult piesele noi, ale românilor noştrii, iar trupele pe care le ascult acum sunt Vocaloid [Hatsune Miku, Megurine Luka, Len, Rin Kagamine, Kaito and Meiko] şi m-au cam înnebunit prietenele cu 1D Very Happy
Melodia preferată 1D: What makes you beautiful.
Melodiile preferate Vocaloid:
    Miku- Prism Heart; Sekiranun Grafitti;
    Luka- Double Lariat;
    Miku and Luka- Twinkle, Twinkle;

3. Prefer ficurile originale, dar îmi plac şi cele SasuSaku. Dar ce urăsc, ficurile yuri/yaoi. Nu vreau SasuNaru!!! Vreau SasuSaku!!!!!!!
4. Îmi plac cărţile poliţiste ale Agathei Christie, dar cel mai mult îmi plac cărţile gen dramă şi romance.
5. Ca şi la cărţi. Plus aventură şi actiune, unde nu lipseşte thrillerul. Totuşi, îmi plac şi comediile. Momentan vizionez doar seriale. [Warehouse 13 şi CSI: Miami pe Univesal Channel şi Army Wives pe Diva Universal, unde aştept cu nerăbdare sezonul următor din Grey's Anatomy]
6. Am o soră mai mică, o mâncătoare de suflete, o pârâcioasă, fraieră, idioată! Hmpf.
7. Vulpea este animalul meu preferat, dar îmi plac şi câinele şi pisica. Smile

Am dat add la Id'ul tău Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kon icchi wa! :) Empty
MesajSubiect: Re: Kon icchi wa! :)   Kon icchi wa! :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Kon icchi wa! :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: WELCOME :: Sa ne cunoastem mai bine-
Mergi direct la: