Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
Care este animalul vostru preferat? UmDlc Care este animalul vostru preferat? 77491010 Care este animalul vostru preferat? NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
Care este animalul vostru preferat? Vote_lcapCare este animalul vostru preferat? Voting_barCare este animalul vostru preferat? Vote_rcap 
Alle
Care este animalul vostru preferat? Vote_lcapCare este animalul vostru preferat? Voting_barCare este animalul vostru preferat? Vote_rcap 
Tabitha :x
Care este animalul vostru preferat? Vote_lcapCare este animalul vostru preferat? Voting_barCare este animalul vostru preferat? Vote_rcap 
Amore
Care este animalul vostru preferat? Vote_lcapCare este animalul vostru preferat? Voting_barCare este animalul vostru preferat? Vote_rcap 
Alexia
Care este animalul vostru preferat? Vote_lcapCare este animalul vostru preferat? Voting_barCare este animalul vostru preferat? Vote_rcap 
Diavola
Care este animalul vostru preferat? Vote_lcapCare este animalul vostru preferat? Voting_barCare este animalul vostru preferat? Vote_rcap 

 

 Care este animalul vostru preferat?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kage
Admin
Admin
Kage


masculin Zodiac : Scorpion Mesaje : 82
Reputatie : 0
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Iasi

Care este animalul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Care este animalul vostru preferat?   Care este animalul vostru preferat? Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 3:29 am

Al meu este cainele deoarece ma respecta si ma apara.
Sus In jos
Amore
Genin
Genin
Amore


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 34
Reputatie : 0
Data nasterii : 19/08/1999
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Acolo undeva , Departe , Prea departe !
Joburi/Distractii : Ficurile si scoala
Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Care este animalul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care este animalul vostru preferat?   Care este animalul vostru preferat? Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 4:45 am

Si al meu pentru ca este jucausi si te apara la nevoie !

AL vostru ??
Sus In jos
https://fanfictionnaruto.forumgratuit.ro
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Care este animalul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care este animalul vostru preferat?   Care este animalul vostru preferat? Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 5:22 am

Animalul meu preferat este VULPEA Very Happy
Am una de pluş, nu pot dormi fără ea Smile)
I-am pus numele Kyuubi, dar mai nou îi spun Kurama, pentru că, de fapt aşa îl cheamă pe Kyuubi Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este animalul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care este animalul vostru preferat?   Care este animalul vostru preferat? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este animalul vostru preferat?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aveti vreun animal care sta cu voi?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: Diverse :: Animale-
Mergi direct la: