Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
Hello everybody! UmDlc Hello everybody! 77491010 Hello everybody! NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
Hello everybody! Vote_lcapHello everybody! Voting_barHello everybody! Vote_rcap 
Alle
Hello everybody! Vote_lcapHello everybody! Voting_barHello everybody! Vote_rcap 
Tabitha :x
Hello everybody! Vote_lcapHello everybody! Voting_barHello everybody! Vote_rcap 
Amore
Hello everybody! Vote_lcapHello everybody! Voting_barHello everybody! Vote_rcap 
Alexia
Hello everybody! Vote_lcapHello everybody! Voting_barHello everybody! Vote_rcap 
Diavola
Hello everybody! Vote_lcapHello everybody! Voting_barHello everybody! Vote_rcap 

 

 Hello everybody!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alexia
Academy Student
Academy Student
Alexia


feminin Zodiac : Taur Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data nasterii : 18/05/1996
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : undeva la caldurica in coltul unei camere micute
Joburi/Distractii : I ღ music
Stare de spirit : alta in fiecare ora

Hello everybody! Empty
MesajSubiect: Hello everybody!   Hello everybody! Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 7:30 am

Hey!Ma numesc Alexia,sunt din Baia Mare si am 15 ani.Imi place foarte mult sa ma uit la animeuri si ador sa citesc ficuri,sunt zodia taur,imi place cand ploua,sa ascult muzica sau ma merg cu masina ma relaxeaza oricat de suparata as fi .Culorile mele preferate sunt:rosu,albastru,verde,mov si negru.Cine vrea sa ma cunoasca mai bine ioana_love_u96.Sper sa ne intelegem bine :*.
Sus In jos
Amore
Genin
Genin
Amore


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 34
Reputatie : 0
Data nasterii : 19/08/1999
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Acolo undeva , Departe , Prea departe !
Joburi/Distractii : Ficurile si scoala
Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Hello everybody! Empty
MesajSubiect: Re: Hello everybody!   Hello everybody! Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 7:37 am

Da draga mea sigur osa ne intelegem bine ! Safii activa !

Am si doua intrebarii :

1Asculti K-pop? Daca da care este trupa ta preferata ?

2 Vrei sa participi la nominalizarile staff-ului ?


Inca odata Bun venit !
Sus In jos
https://fanfictionnaruto.forumgratuit.ro
Alexia
Academy Student
Academy Student
Alexia


feminin Zodiac : Taur Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data nasterii : 18/05/1996
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : undeva la caldurica in coltul unei camere micute
Joburi/Distractii : I ღ music
Stare de spirit : alta in fiecare ora

Hello everybody! Empty
MesajSubiect: Re: Hello everybody!   Hello everybody! Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 7:46 am

Multumesc mult. Poi nu ascult asa de mult K-pop, si nici nu am o trupa preferata, iar la staff nu sunt prea sigura. As vrea dar, cand am sa incep din nou liceul, nu am sa mai intru foarte mult pe internet. Deci, cam pica aceasta optiune.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello everybody! Empty
MesajSubiect: Re: Hello everybody!   Hello everybody! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello everybody!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: WELCOME :: Sa ne cunoastem mai bine-
Mergi direct la: