Fan Fic Anime Naruto
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fan Fic Anime Naruto

Have fun !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ati venit ! Vroiam sa va anunt ca avem nevoie de membri in staff ! Asa ca ori cine vrea sa fiie membru sa ma contacteze printr-un mesaj privat cu toate datele privire la persoana sa si activitatile urmate pe Forum ! Va multumesc ! Concursurile sunt suspendate pana in august.
Parteneri
Sugestii :D UmDlc Sugestii :D 77491010 Sugestii :D NarutoInsanityMiniBanner
Top postatori
Kage
Sugestii :D Vote_lcapSugestii :D Voting_barSugestii :D Vote_rcap 
Alle
Sugestii :D Vote_lcapSugestii :D Voting_barSugestii :D Vote_rcap 
Tabitha :x
Sugestii :D Vote_lcapSugestii :D Voting_barSugestii :D Vote_rcap 
Amore
Sugestii :D Vote_lcapSugestii :D Voting_barSugestii :D Vote_rcap 
Alexia
Sugestii :D Vote_lcapSugestii :D Voting_barSugestii :D Vote_rcap 
Diavola
Sugestii :D Vote_lcapSugestii :D Voting_barSugestii :D Vote_rcap 

 

 Sugestii :D

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alle
Critic
Critic
Alle


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 63
Reputatie : -2
Data nasterii : 18/08/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Where everything is possible xD

Sugestii :D Empty
MesajSubiect: Sugestii :D   Sugestii :D Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 12:21 am

Pai pai pai... Pai!


critica de la mn>Sugestii :D 650269930
Deci: Nu-mi place tema... ma dor ochii... Prea colorata:)) Rozul ala mi se pare cam deranjant la ochii. Parerea mea Smile
Viata... nu ma poate multumi nimenea:))

Deci... Nu prea imi place subforumu` concursuri.... Pai...
E doar o parte acolo mica dedicata GFX-ului... Dar nici una RPC-ului sau Desenelor-.-'' Si mai puneti niste concursuri: de AMV-uri, de comnpuneri, ficuri, chestii funny ( ca de ex cea mai amuzanta poza a saptamanii, melodii, etc. )

Am chef de un concurs de filme... Gen cel mai bun film din ... pana in....
Sau nu stiu:))


A sii..
De ce sa nu facem ceva gen-> Cea mai infricosatoare poza... povestire... `clip??
[[Doamne cat pot sa critic]]



Altceva??--> Daa!!


Deeeeci ... la forumul ala Naruto, unde este doar un subforum cu personaje ... acolo se mai pot adauga subforumuri muuulte; putem face unul cu episoade ... sau filme ... sau manga ... sau alte date despre echipele din anime. Sau despre inamici ...


Siii ... ar mai trebui adaugate niste forumuri .... de exemplu ... primul forum sa se numeasca IMPORTANT si sa cuporinda subforumurile: anunturi ( in care sa fie si Schimbarea de Nick ), Reguli, Sugestii, Ajutor :d Apoi sa fie un alt forum separat pentru WELCOME sau ceva de genu' care sa aiba subforumurile: Sa ne cunoastem mai bine ( in care fiecare isi face topic si scrie despre el ) si Pareri despre forum sii ... poate si un alt subforum cu ceva de genu' ID-uri / Facebook / Skype / Youtube sau ceva de genu' Very Happy Si dupa sa fie Anime Zone cu subforumuri deespre fiecare ANIME ( Ca sa nu fie doar despre Naruto ) si apoi un alt forum doar despre anime-ul Naruto cu toate chestiile care le-am zis mai sus. Si apoi sa vina Fan Zone care sa aiba toate alea: Fan Fiction, GFX, RPG, AMV, Creatii, One-Shot-uri ... de toate Very Happy Siiii .... apoi sa fie un alt forum care sa se numeasca ceva de genu' Cafenea sau Discutii libere sau cum vreti voi ... In care sa fie subforumurile: Jocuri, Coltusorul Vesel ( cu chestii amuzante ) Teste, Chestii despre Sanatate I love you Si dupa sa fie si forumul Concursuri si apoi Chestii Diverse care sa aiba subforumuri de genu': Music World, Filme si Seriale, Crti, Animale, Scoala, Dragoste Very Happy Si dup ala cu Cosu' de Gunoi. Parerea mea Very Happy

Siiii ... la felurile de membrii ... in loc de M. Critici cred ca ar fi muuult mai bine fara acel M.; doar Critici - ar arata mult mai bine. Si cred ca ar trebui in loc de M. sa scrieti Membrii ca nu-i un cuv. lung Very Happy Si cred ca culoarea membrilor premianti nu ar trebui sa fie aceeasi cu cea a mmbrilor graficieni Very Happy



Aaaaa ... da si inca c
eva Very Happy O idee geniala care mi-a venit mie ;Wink Sa facem DDC -ul ( Departanentul de Critici ) Nu suna bine ? Mie imi place mult cum suna, si cred ca este o idee originiala, adica, eu personal , nu am mai intalnit-o pe vreun forum pana acum :d Ce ziceti ?


Booon... deci ... In rest... Daca mai vad ceva ce numi place... vin imediat aici deci sa nu credeti ca scapati de mine:))




P.s: Sper ca nu este nici o problema ca am cris cu culoarea verde, dar m-am gandit ca sa se vada mai bine :d
Sus In jos
Kage
Admin
Admin
Kage


masculin Zodiac : Scorpion Mesaje : 82
Reputatie : 0
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Iasi

Sugestii :D Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii :D   Sugestii :D Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 2:07 am

Am reusit sa fac tot ce mi-ai zis, iti place?
Sus In jos
Alle
Critic
Critic
Alle


feminin Zodiac : Leu Mesaje : 63
Reputatie : -2
Data nasterii : 18/08/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Where everything is possible xD

Sugestii :D Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii :D   Sugestii :D Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 10:19 am

Da, imi place mult Very Happy
Arata mult mai bine asa Smile
Si wow, ai aranjat pe aici chiar foarte repede, bravo ! Wink
Sus In jos
Kage
Admin
Admin
Kage


masculin Zodiac : Scorpion Mesaje : 82
Reputatie : 0
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 18/07/2012
Localizare : Iasi

Sugestii :D Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii :D   Sugestii :D Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 10:52 am

Mersi, fac orice pentru membri.
Daca nu-ti mai place ceva, nu ezita sa-mi spui.
Sus In jos
Tabitha :x
Chunin
Chunin
Tabitha :x


feminin Zodiac : Rac Mesaje : 55
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/07/1999
Data de inscriere : 19/07/2012
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Nu am job, dar stau mai toaaaată ziua pe calculator.
Stare de spirit : In love with MANGAS :D

Sugestii :D Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii :D   Sugestii :D Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 10:19 am

Hey Smile
Ai putea face la Fan Zone sau, mă rog, unde vrei, o subcategorie, cu titlul "Cafenea" [sau altul] în care să dechidem diferite topicuri. Cu noutăţile din Naruto sau alte anime/manga, vom putea dezbate diferite subiecte legate de viaţa noastră [la şcoală, acasă, probleme personale, dacă aveţi curajul să le faceţi cunoscute, etc.], vom deschide un topic "Chat" şi mai multe. Ar fi nice Smile
Poţi să faci o subcategorie "Bancuri/Glume".
La "Creaţii" De ce nu adaugi GFX şi RPG ???
Se mai pot face schimbări Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii :D Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii :D   Sugestii :D Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fan Fic Anime Naruto :: IMPORTANT :: Regulamentul forum-ului :: Sugestii !-
Mergi direct la: